Pár slov o ... Mgr. Jiří Grmolec - náš nový duchovní správce

14.10.2011 14:23

Narodil se 2.8.1957 v Kyjově. Je absolventem SPŠ stavební v Brně. Po jejím ukončení pracoval 10 let jako stavební mistr OSP Kyjov. V roce 1990 šel studovat teologii do Litoměřic, po roce přešel do Olomouce.

Vysvěcen na kněze byl roku 1997. Své kněžské působení zahájil ve  farnosti v Horních Dubňanech a Dukovanech, kde sloužil farníkům 6 let. Dalším působištěm byly Úvaly spolu s Hlohovcem a Valticemi.  Letos v srpnu pak nastoupil na přání Generálního vikáře do farnosti naší, Šakvic a Strachotína.

S otcem Jiřím si můžete popovídat o ledasčem. Mezi jeho koníčky patří cestování, šachy, turistika, dobré jídlo a jiné. Je také vášnivým čtenářem.  Rád se zastaví s lidmi na kus řečí. Svým optimismem  dokáže nakazit všechny kolem sebe. A kdo to dnes nepotřebuje, což?

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode